Forum

apie paramas

Neznan
Neznan
Objavljeno: 12/06/2009 16:05
galvoju- juoktis ar verkti- kai merginos praso "paramos" uz TAI ir dar tikisi pagarbos...
absurdas:)
visu pirma, tai yra protitucija (gaila, nes tikrai yra simpatisku, gerai atrodanciu merginu), o visu antra- kaip gali gerbti zmogu, kuris pardavineja savo kuna?
ir is viso- kai kurios anketos pateiktos taip, lyg interesantas turetu labai noreti merginai suteikti ta malonuma, o paskui dar uz tai ir susimoketi. jeigu jau zmogusmoki pinigus, tai perki paslauga... ar ne taip?
ar as cia kazko nesuprantu?
Odgovori (139)
1 2 ... 10 »
Neznan
Neznan
Objavljeno: 14/06/2009 08:09
O TU PAKLAUSK ZVEJO,kiek investuoja kol pagauna zuvi ir ar kas kimba ant tuscio kabliuko:-)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 14/06/2009 08:09
O TU PAKLAUSK ZVEJO,kiek investuoja kol pagauna zuvi ir ar kas kimba ant tuscio kabliuko:-)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 14/06/2009 08:22
Ir dar,paklausk saves atvirai,kiek merginu is cia nustebinai gėlėmis vietoj pigaus sampano,kiek atsidėkodamas kad ji be ysipareigojimu kada tu uzsinori(dazniausiai)atsiduoda tau nupirkai nors mazute dovanėle,bukit sau vyrai atviri,moteris ar parama ima ar ne ji tapo jums nieko verta,net uzrasius kad imu parama jos deja per metus nesulaukiau,tikri vyrai,dzentelmenai visiskai nykstanti rusis ir nepilkit cia savo pamazgu ant moteru,pirma pasiziurėkit i save ar viska padarėt kad moterims nereiktu prasyt savaime suprantamo dalyko PAGARBOS
Neznan
Neznan
Objavljeno: 14/06/2009 17:29
visur tik litai materialistai visi

na jai rimciau tai as pries paramas
Neznan
Neznan
Objavljeno: 14/06/2009 18:35
Kodėl litai,nejaugi neymanoma kitaip,pvz,dovanėle palepint.patys tuos litus ir isgalvojot,ogi galvos sukt ir laiko gaist nereikia:-)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 15/06/2009 11:36
Zvejys zuvi iskepa ir suvalgo, paskui ja iskakoja. Moteris- nezuvis.
O be to- malonuma sexo metu patiria dviese, ir tada pasistoja klausimas- kas kam turi siulyti parama/pinigus, jeigu tai nera MOKAMA PASLAUGA.

Sampanas, saldainiai ir geles yra santykiai, o ne parama. Kazkaip nemanau, kad tos, kurios nori paramos, vietoj pinigu paims 37 (ar ten belekiek) rozes:D
Neznan
Neznan
Objavljeno: 15/06/2009 11:46
[quote='youtryme']Zvejys zuvi iskepa ir suvalgo, paskui ja iskakoja. Moteris- nezuvis.
O be to- malonuma sexo metu patiria dviese, ir tada pasistoja klausimas- kas kam turi siulyti parama/pinigus, jeigu tai *YRA MOKAMA PASLAUGA.

Sampanas, saldainiai ir geles yra santykiai, o ne parama. Kazkaip nemanau, kad tos, kurios nori paramos, vietoj pinigu paims 37 (ar ten belekiek) rozes:D[/quote]

pataisymas:)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 15/06/2009 11:49
jokia mergyte neikit i pasimatyma su boing apgaus verksit
Neznan
Neznan
Objavljeno: 15/06/2009 13:36
[quote='_Kalista_']jokia mergyte neikit i pasimatyma su boing apgaus verksit[/quote]

... nesumokejo?
Neznan
Neznan
Objavljeno: 15/06/2009 18:39
Va ko as ieskau,vyro su 37 rozėm,fantastika,deja tik fantastika,beja,manau su 37 rozėm papirktum kur kas daugiau negu uz 370lt.bet tai tik mano nuomonė
Neznan
Neznan
Objavljeno: 16/06/2009 10:37
[quote='resketenai']Va ko as ieskau,vyro su 37 rozėm,fantastika,deja tik fantastika,beja,manau su 37 rozėm papirktum kur kas daugiau negu uz 370lt.bet tai tik mano nuomonė[/quote]

manau, kad gauti 37 rozes yra daug daugiau sansu, kai anketoj neparasai, kad dulkiniesi uz pinigus.
Neznan
Neznan
Objavljeno: 16/06/2009 11:58
Atsakau,parasyta kad dulkinuos uz piningus tikrai nėra,ramstyt manes irgi nereikia,stoviu gana tvirtai ant sios zemės,bet apsimetinėt ir meluot kad man nepatinka dovanos ir vyrai kurie taip pat tvirtai stovi ant sios zemės,nesiruosiu.neieskau vibratoriaus,ieskau dzentelmeno kuris zino kaip moteri padaryt visapusiskai laiminga
Neznan
Neznan
Objavljeno: 16/06/2009 12:25
Ir dar,be jokios gėdos paimsiu ir grynuosius tam,kad galėciau nustebint savo sexo partneri sexualiais apatiniais ar graziom kojinėm,kad visada savo sexo partneriui atrodyciau patraukli ir kad pasidulkinus neskaudėtu sirdis kad atėmiau laika is vaiku.NA O DABAR GALIT SUDRASKYT:-)tai tik mano nuomonė,kas jos netuoleruoja,juk aciu xxxams cia pasirinkimo sociai:-)ir uz alaus bambali su hot dogu ir uz piningus,kiekvienam pagal galimybes.SEKMES
Neznan
Neznan
Objavljeno: 16/06/2009 14:45
dovaneles- ne pinigai.
o del pinigu- nezinau, jei moteris neturi pinionzu apatiniams ir siulo mane stebinti uz mano paties pinigus, tai palieka kazkoki bloga skoni burnoj. cia kaip "sam s soboi"...
nusipirkti seksa galima ir kitaip, pas profesionalias, jos bent to neslepia.
Neznan
Neznan
Objavljeno: 16/06/2009 23:48
Oi mazuti,:-)atleisk,bet nesu girdėjus jokios mokyklos kurioje ruostu prostitutes,tai nuo zmogaus sexualumo priklauso:-)prajuokinai
...