Forum

karstas meiluzis iesko meiluzes :)

Neznan
Neznan
Objavljeno: 14/09/2010 09:17
labas ieskau meiluzes is mazeikiu, sexo paivairinimui, ir aistringiems vakarams, pajusit ko senai nejutot ;) laukiu mazytes;)
Odgovori (6)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 14/09/2010 13:37
žinai negalėjau neparašyt, nes patiko šie žodžiai "pajusit ko senai nejutot "...čia kas bajeris...ar labai tiki savo jėgomis...
Neznan
Neznan
Objavljeno: 14/09/2010 15:07
Skyk, jei netiki matyt tokio dar nesutikai, nevisi yra linke tik uzlipt ir nuleist brangioji :D kritika manu butu teisinga tik isbandzius, negali sakyt jog ledai neskanus kol ju neparagavai :)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 14/09/2010 15:31
užlipo, nulipo, nuleido..kokia čia nesamone... čia net sexu negalima pavadint, o procesu...tokie manes net nedomina...nebutina ledus ragaut jei jų nenori:p o pagyrūnų negaliu pakęst, jie dažniausiai nepateisina lūkesčių:P sutikau, bet jie nesigyrė:P
Spremenjeno 2010 september 14 15:33
Neznan
Neznan
Objavljeno: 15/09/2010 08:00
supranti čia vartyt dabar gali kiek nori, nosies aukščiau tikrai nebeiškelsi. Tai tavo nuomone turi rasyt tik ''meilužis melužės'' ir viskas tuom pasakyta, lyg sms pramogu lentoje. Esi is nago laužta pesimistė ir postu komentatorė ,tada kai to labiausiai nereikia.Nesipykti čia atėjau, valio, nuomone turi, žinai ko nori.
Neznan
Neznan
Objavljeno: 15/09/2010 09:13
oi vyrai vyrai, jūsų nemandagumas ir nekorektiškumas mane stebina:)jei yra forumas, reiškia galima komentuot, o reikia ar nereikia nieks neklausia, nereik tada viešai skelbt:)ir poto dar jus skundžiatės šiuo saitu...na dabar man aišku kodėl kai kas čia nieko neranda:)pozityvizmo daugiau:)šypsenos:) gyvenimas juk toks gražus:)
p.s. gaila, kad aš ne iš mažeikių:)
Spremenjeno 2010 september 15 09:58
Neznan
Neznan
Objavljeno: 15/09/2010 12:34
tai kaip, negi niekas ir neatsirastu :)
...