Forum

Seksualinė patirtis

Neznan
Neznan
Objavljeno: 20/09/2010 13:54
Kiek partneriu turejote. Kelis, desimt, keliolika, be skaiciaus? Nuo kada jau nebeskaiciuojate. Partneriu skaicius - tai garbe, a slepiamas dalykas? kaip anekdotuose raso ir dainuose dainuoja - kievienas man pirmas :D
Odgovori (26)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 20/09/2010 14:16
Šiaip labai nekorektiškas klausimas[b9], bet provokuojantis[f28]
protingas žmogus niekada nepaklaus ir nepasakys kiek turėjo partnerių:)nors šis klausimas dažnai užduodamas poroje ir pan...aš bent manau, kad ne skaičiuje esmė, o kokybėje:)...o anekdotuose ir dainose daug tiesos yra tik reik giliau pažvegti:)juk kiekvienas žmogus skirtingas ir nepakartojamas už tai ir sakoma kiekvienas man pirmas:)
vienas pažystamas man papasakojo, kad pas savo draugę buvo radęs visą saraša su vyrų vardais ir sexo smulkmenomis, tai privedė iki skyrybu, o buvo tokia meilė:)nemanau, kad kažkam malonu būti sąrašo gale ir pan.
na, bet kiekvienam savo:)
manau nereik skaičiuoti, kam gilintis į tai kas buvo, reik mėgautis akimirkomis čia ir dabar:)
Spremenjeno 2010 september 22 13:40
Neznan
Neznan
Objavljeno: 20/09/2010 14:53
Jau kai pradedi nebeskaičiuot (arba nebesuskaičiuot), nuo tada tas skaičius ir nebebūna svarbus :D
Neznan
Neznan
Objavljeno: 20/09/2010 14:55
Visi sąrašo pradžioje būti negali, nes, kaip dainoj dainuojama "kas ne pirmas - tas jau antras".
manau, niekam konkrečių skaičių ir detalių atskleisti nereikia. "Taip, turėjau draugą/draugę/vyrą/žmoną....Nesiklijavo, todėl išsiskyrėm, o dabar esu su Tavim. Esu jau n dienų/savaičių/mėnesių/metų, nes Tu pats geriausias/geriausia..."IR JOKIŲ PROBLEMŲ :)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 20/09/2010 15:04
[quote='Rytomigla']Visi sąrašo pradžioje būti negali, nes, kaip dainoj dainuojama "kas ne pirmas - tas jau antras".
manau, niekam konkrečių skaičių ir detalių atskleisti nereikia. "Taip, turėjau draugą/draugę/vyrą/žmoną....Nesiklijavo, todėl išsiskyrėm, o dabar esu su Tavim. Esu jau n dienų/savaičių/mėnesių/metų, nes Tu pats geriausias/geriausia..."IR JOKIŲ PROBLEMŲ :)[/quote]

[b15]šaunus atsakymas, pritariu 100procentų:)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 20/09/2010 15:15
Aš taip pat pasisakau prieš tokių dalykų atskleidimą. Ir pati visai nenorėčiau žinoti, kiek mano draugas merginų turėjo prieš mane.
Neznan
Neznan
Objavljeno: 20/09/2010 15:29
[b5] teisingai mylimam zmogui nesakysi to nes kiekvienas nenoretu zinot graudzios realybes [d1] jei ji tokia yra [b7]
Neznan
Neznan
Objavljeno: 20/09/2010 16:49
Paradoksas- Vyras (tipo) noretu buti PIRMAS JAI, o Ji noretu kad jis butu PASKUTINIS JAI [d11] Ir butent cia pasigirsta garsus juokas draugu bury[c9]
Neznan
Neznan
Objavljeno: 20/09/2010 17:28
[e9]
Neznan
Neznan
Objavljeno: 20/09/2010 18:18
[quote='Pragaras']Paradoksas- Vyras (tipo) noretu buti PIRMAS JAI, o Ji noretu kad jis butu PASKUTINIS JAI [d11] Ir butent cia pasigirsta garsus juokas draugu bury[c9][/quote]

koks siaubas :D

cia dar maciau kazkas nenoretu suzinoti kiek partneriu pakeite antra puse, o as atvirksciai - noreciau. kodel? tam kad zinot ko tiketis. (blogiau uz zmona blede gali but tik sunus pi**rastas) :D


o siaip apie partneriu skaiciu ir patirti, cia nesusije dalykai, gali but partneriu pakeista daug o patirties taip ir neigauta..
Neznan
Neznan
Objavljeno: 22/09/2010 11:58
O nuo kada seksualinė patirtis matuojama partnerių skaičiumi?
Neznan
Neznan
Objavljeno: 22/09/2010 13:35
[quote='erotomanas']O nuo kada seksualinė patirtis matuojama partnerių skaičiumi?[/quote]

Kiti tik taip ir matuoja, beto ir nemaža dalis, bent kiek man čia teko bendraut tai jaunesni pasižymi tuo, man šis dalykas taip pat nesuprantamas...[f10]
Neznan
Neznan
Objavljeno: 23/09/2010 10:28
siaip tai butu labai nekorektiska klausti zmogaus per pasimatyma ar kur kitur kiek jis/ji partneriu turejo, ypac nederetu klausti vaikinams :)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 24/09/2010 10:15
Na ka galim pasakyt kad mes pvz pasisakem vienas kitam apie savo nuotykius/patirti, ir kazkaip jokiu problemu del to neapturejom ;) Toliau gyvenam laimingai :)
Spremenjeno 2010 september 24 10:16
Neznan
Neznan
Objavljeno: 24/09/2010 17:24
[quote='zavute26']O nuo kada seksualinė patirtis matuojama partnerių skaičiumi?

Kiti tik taip ir matuoja, beto ir nemaža dalis, bent kiek man čia teko bendraut tai jaunesni pasižymi tuo, man šis dalykas taip pat nesuprantamas...[f10][/quote]

Jaunimas jaunimui nelygus. Manau kiekvienam aisku, kad partneriu kiekis reiskia lygiai nuli, butent del tos priezasties nematau problemos pasidalinti tuo skaiciu poroje. Na, pamazina, padidina, kaip kam patogu, bet juk smalsumas didelis, norisi suzinoti:) Juk koks skirtumas kas buvo pries TAVE.. Svarbu, kad nebutu PO taves ;D
Neznan
Neznan
Objavljeno: 25/09/2010 08:01
Ir netgi kas bus PO taves,nelabai svarbu...Noretusi,kad nebutu SALIA taves:)
...