Forum

resnica ali kr neki

Neznan
Neznan
Objavljeno: 30/09/2018 10:01
resnica ali nateg upam da nebom zrediran prej kakor pade kak komentar uglavnem imam občutek
da program odgovarja na sporočila ker kolikor je prijavljenih žensk gor odziva ni nikakršnega
odzivajo se 2-3 ženske in konec še tiste ne pišejo ki so celi dan dosegljive čudno mar ne
pa da ne bo narobe tudi na drugi podobnih straneh je isto katastrofa od odziva pišejo ti takoj ko
se registriraš da pokuriš kredite in seveda tudi pol pišejo če odgovarjaš čim pa nehaš odpisovati
tudi sporočila nehajo prihajati zame izgleda kod pravljica
se opravičujem vsem resnićnim članicam in članom
L.P. Samo
Odgovori (3)
Objave: 1
Objavljeno: 30/09/2018 10:46
Nisi edini,hehe[f28]
Neznan
Neznan
Objavljeno: 30/09/2018 14:30
Biti prijavljen ne pomeni, da cel dan buljiš v ekran. Če enkrat odpišeš, ne pomeni, da bo pogovor stekel ali da bo prišlo do česa resnejšega...lahko imaš opravka z asocialcem ali totalnim psihotom, ki začne stresati kletvice in žaljivke, grožnje po tekočem traku, ko ga zavrneš. O botih ne vem nič, ker se ne pogovarjam z ženskami.
Neznan
Neznan
Objavljeno: 30/09/2018 16:41
nevem kdo ti je grozil ali kletvice pisal samo o pogovoru je bila tema če si se našla v taki situaciji pa mi je iskreno žal ampak zato da nekoga oceniš kakšen je pa po mojem potrebno mnogo več komunikacije kar pa jaz osebno pogrešam tu
...