НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Обсуждения

Na vlaku

6/10/2018 09:12
с помощью
Bil je vroč avgust. Z Kajo smo se odpravile z vlakom na dopust v Nemčijo. Prometnik je zapiskal in vrata vlaka so se zaprla. Ksreči smo našle kupe, ki j bil prazen.Usedela sem se ob oknu in gledala kako se počasi premika, zapusca postajo. Kar na enkrat se odprejo vrata kupeja obrnem z ocmi in ji rečem " samo, da nebo kakšen stari"...odgrnejo se zavese in notri pomoli glavo mlad zagorele poti isklesanega telesa fant srednjih let..nekaj zamomlja in že sedi v najinem kopeju...Svojima mimikami smo si kazale.. waw kako postaven je...in Kaja ki sploh ni blo to v njeni navadi se kar naenkrat prelevi v pohotno potrebno levinjo..oblečene smo bile v tankih lahkih oblekcah saj smo vedle da je pot dolga in da nam bo vroče...sedim nasproti nj in jo samo opazujem. Seboj smo si vzele vsaka svoje knjigo, da jih v miru beremo..v eni roki je držala knjigo z drugo roko si je oblizovala prst in listala po knjigi...Opazovala sem kako jo mladenic skrivaj opazuje kako ona lize svoj prst...njegova roka se je zacele premikat in pristala mu je na njegovem tiču. Kaji sem namignila naj ga pogleda in seveda takoj so se zacelo rojiti obema po glavi pohotne misli.. Nikoli se do tistega dneva nisem imela nekega spolnega stika z Kajo tod takrat se ji nisem morala ubranit.Moj pogled se je ustavil na njenem mednožju, ki je kukalo izpod krila videla se ji je pohotna muca vsa momra ki je kar klicala pridi,pridi obdelaj me s svojim jezickom..in res nic meni nic tebi mi je namignila ka,j ko se bi malo poigrale. Malo začudeno sem jo pogledala, toda takoj sem bila za..on je le nemo opazoval najino početje in njegova roka je vse bolj gnetla njegovega tiča...presedla sem se h Kaji in jo počasa začel poljubljat po vratu moja roka je pristala v njenih tangica ob pohotni muci. Z drugo roko sem ji slekla majico in se poigravala z njenimi brdavičkami.Počasa sem svoj jezik spustila med njeno mednožje. Kaja ga je opazovala kako se počasa primika knama. Kajin ščegi sem obdelovala kot pase meni, ko mi ga kdo obdeluje jeziček je bil prav spreten..Vzdihovala je vse močneje in jecala. Sploh nisem opazila kdaj mu je namignila naj se nama pridruži...kar na enkrat sem začutila, da me z počasnim gibom boža po moji riti in se pribljižuje moji vroči muci. Kar naenkrat sem imel njegov jezik na svojem ščegiju začela sem izpuščat glasove in kar na enkrat sem ga čutila v svoji muci počasa in previdno mi je porival..."ooo kje si se ti našu".."kakšna batina je to?" ...muca ga je veselo požirala. Kar ne enkrat se je ustavilo to nežno nabijanje in mi ga zabije v rit okamenela sem. " o fak kako to pase!".. Kaja si ni mogla dat miru in iz torbice privleče didlota in mi ga pomoli v roke in mi rece " nabijaj tudi ti mene, zapolnjeni me, tudi jaz hocem". zarini mi ga vanjo...vse zame prvic nisem vedela kako bi jo vendar je prišlo spontano zarinila sem ji ga v njeno potrebno muco.Spodmaknila sem se mu in njegovega kurca posesala nato ga naslonila na Kajo.Ko ga ji je zabil v njeno muco je zaječala " ja, ja sedaj te štekam Tjaša zakaj sj se ti prej tako drla" ufaa ja hočem ga celega čutiti...silovito ji ga je zabijal. Jaz pa sem nastvila svojo muco, da mi jo Kaja obdela" uuu kako dober občutek kako jo obdeluje, točno na g točko je zadela, videla je kako mi paše.Predajali smo se užitku...ko je fantu prišlo naju je vso pošprucal in razmazal svojo spermo po najinih prsih...počasa smo se oblekli, spraševale smo se zakaj jebil ves čas tiho, niti besede razen jecanja nismo slišale od njega..vlak se ustavi to je bila njegova postaja..pogledal je proti kupeju in reče bile ste hude!! in srčeno vama želim...oste smo brez besed niti čav mu nismo rekl le ozirale smo se za njim kako izgnja v množici...Bilo je najino potovanje z vlakom...
2022/05/16 15:39
Zanimivo
2021/11/22 05:33
[f1]
2018/11/04 20:36
[f41]
...