НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Обсуждения

с помощью
Predstavljam si kako greva skupaj v garderobno omarico kakšne velike blagovne hiše..vsa polna poželenja in strasti se zagrneva in postaviva pred veliko ogledalo ..ti si v mini krilu, najlonkah in visokih petah. Stojim za tabo in te zagrabim od vzadaj. Moje roke počasi drsijo po tvojem oblečenem telesu. S prsti ti grem po vlažnih ustnicah, po vratu...vstavim se na tvojih čvrstih joškicah in skozi puli dražim tvoji nabrekli bradavički..z jezičkom ti nežno zaližem vrat in notranjost ušesa...Roke mi grejo počasi nižje od tvojega trebuščka, se tu malo vstavijo in potem vse dol do tvojih kolen.. počasi počasi drsim po tvojih samostoječih najlonkah navzgor in navzdol ..po notranji strani tvojih stegn..ti od užitka tiho ječiš... nabito je z erotiko ..počasi se pod krilom prebijem do tvoje ritke ..jo z eno roko nežno masiram z drugo pa se igram s tvojo čvrsto joškico, čez hlačke te prvič nežno zagrabim za tvojo mucko . vzburjen sem .. počasi ti povzdignem krilo in ti z obema rokama začnem vleči dol tvoje spodnje hlačke...
....prizor je zelo vzburljiv ..ves čas se gledava v ogledalo...v ustih imaš enega izmed mojih prstov in ga narahlo sesaš...prvič se dotaknem tvoje gole mucike ..pokleknem in ti grem z jezičkom po tvoji napeti ritki in in naprej po tvojo vlažni muciki..slišijo se vzdihi naslade z roko ti vzburjam tvoj ščegetavček ..s prstkom grem v tvojo mokro notranjost... si pred tem, da doživiš strasten orgazem v ogledalu vidim tvoj vzburljivi obraz poln pohote .ne zdržim več..slečem si hlače in te v sunku, stoje nasadim od vzadaj..
boris
...