НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Обсуждения

с помощью
Si pravkar izpod tuša. Ovita samo v kratko sexy brisačo..Udobno se zlekneš na posteljo..po glavi se ti podijo poredne misli od vroče vode in lastnih dotikov..rahlo si že vzburjena ..zapreš oči .. skušaš se predati tem mislim. .potihoma vstopim... tudi sam sem izpod tuša ..ovit z brisačo ..pristopim in pričnem z masažo prstkov na tvojih nogah..oči imaš še vedno zaprte ..všeč ti je ..z jezičkom obdelam vsak tvoj prstek..še vedno imaš zaprte oči...čutim da uživaš... vzamem dišeče olje in ti ga začnem počasi narahlo vtirat v tvojo telo, kožo najprej na prstke in potem počasi čez gležnje preko kolen vse do brisače... na rahlo jo razprostrem tako, da se mi pokažejo stegna ..utrem olje in te masiram po notranji strani..brisača se vse bolj razprostira ..pridem do tvoje sedaj že važne mucke..noge daš samodejno narazen tako, da se mi razprostre odprt pogled ..uporabim jeziček kateri nežno drsi po tvojem ščegetavčku..prav potiho vzdihuješ in v celoti odpreš brisačo..za čas preneham in te z oljem pokapljam po trebušku ..in te z eno roko nežno masiram po njemu pri čemer se jeziček vrne na tvoj sedaj že nabrekli ščegetavček..za hip zopet preneham in ti z oljem namažem še tvoji napeti joškici...prav počasi drsim po tvojih bradavičak..tvoje dihanje je vse močnješe zato se z jezičkom zopet posvetim tvojemu ščegetavčku in ga prav narahlo in zelo nežno vzburjam ..ne zdržiš več ..tvoje telo začne sunkovito trzati in vem, da ti prihaja...tvoj obraz je poln naslade ..umiriš se in vzameš v roke olje še prej pa mi potegneš dol brisačo...tudi sam sem že vzburjen tako, da mi stoji..približaš se mu in si ga prav na nežno vzameš v usta..občutek je božanski.. z oljem mi namažeš jajčka in jih rahlo zraven masiraš..sedaj mi ga še z rokama namžeš in rahlo drsiš po moji glavici... želim si te..to zaznaš ..želiš ga čutiti v sebi ..v naslednjem trenutku si na meni in jaz počasi drsim v tebe...
tvoj glas je vedno bolj vzburljiv..ječiš in stokaš od ugodja...z eno roko mi božaš jajčka...sem kot v transu ..najini telesi sta spojeni..ritmično prodiram v tebe..sliši se samo še dihanje..sedaj sem sem na tebi..in ko obema prihaja te gledam naravnos
...