НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Обсуждения

Petelinji zajtrk

2/01/2019 19:29
с помощью
Bilo je prekrasno sončno sobotno jutro. Zbudil sem se ob svoji punci. Najprej sem jo zbudil s poljubom in nato nadaljeval s poljubljanjem njenega vratu...sledilo je njeno vzdihovanje, ki pa nisem bil popolnoma prepričan ali gre za vzburjenost ali samo trenutke po prebujanju. Nadaljeval sem pod odejo na njene bradavičke, ki so zelo hitro postale trdne, takrat sem že vedel da gre za vzdihovanje vzburjenosti. Na njenih prsih sem se kar nekaj časa zadržal, kajti obožujem gnetenje in lizanje...med lizanjem njenih bradavičk sem z roko počasi prodiral proti njeni tamali, ki pa je bila že do prvega dotika rahlo navlažena. Seveda se nisem pustil zmesti in sem nadaljeval z eno roko na njenem vratu, z drugo roko v njeni tamali in z jezičkom na bradavički. V zelo kratkem času ji je prvič tudi prišlo še preden sem svoj jeziček prestavil nižje. Po njenih zvokih sem spoznal da je čas, da se prestavim pod odejo nižje in sem z jezičkom preko popka prišel do njene okusne češplje ter jo začel oralno zadovoljevati. Vse je potekalo pod odejo, tako da njenega obraza nisem videl, sem pa slišal njeno mrmranje in vzdihovanje. Jezik sem prestavljal od njene tamale pa vse do njene zadnje odprtine...vstavljal prste v obe luknji in lizal vse povprek. Njeno vzdihovanje je kmalu preraslo v rahlo kričanje, ki pa ga je prekrila z vzglavnikom. Tudi meni je korenjak stal, da bi lahko žeblje z njim zabijal. Nisem kaj dosti okleval, odejo sem vrgel na tla, se povspel z nogami do njenega vratu, snel vzglavnik iz njene glave ter porinil svojga tiča naravnost njej v usta. Takoj ga je začela obdelovati, kar je njo in mene še bolj vzburilo. Po nekaj minutah fafanja sem zlezel iz nje, dala se je na kolena po pasje, jaz pa sem samo prišel za njo, ji še nekajkrat polizal njeno pičko in ritko ter vstavil svojga tiča v njeno mehko odprtino. začel sem zelo zelo počasi ter tudi zelo hitro priklopil na ekstremno hiter tempo, ki pa jo je popeljal do nebes. že po prvi minuti se je začela prijetno tresti in se dreti. Seveda sem ji pustil minuto, da pride iz transa nazaj...nakar sem jo obrnil na hrbet, njene noge postavil na moja ramena, ter ponovno počasi vstavil svojga tiča v njeno pičko...prejšnji tempo sem ponovil in opazoval njen obraz, ki ga prej nisem mogel. Neverjetno je, kako lahko človeku obrača oči in kakšne izjemno zanimive mimike obraza lahko sestavi. Ker je ona neizmerno uživala, sem užival še jaz. Moje dejanje je nadgrajevala še z vzkliki "tako me daj, še me daj, paše mi". Že moški ego je takšen, da ko slišimo kaj takega se moramo še bolj potruditi in sem se. Sledilo je veliko presenečenje (pozitivno). Doživela je izliv (squirt). Tudi sam sem bil zelo presenečen, kajti tega niti jaz niti ona ni pričakovala. Občutek pa je bil, ko sem jo z zelo hitrim tempom natepala, me je nekaj požgečkalo po glavici in sem ga porinil iz njene pičke. Sledil je izliv, kot bi se polulala name. Poleg tega pa je trenutek ekstaze poskrbel, da jo je res lepo zvijalo od užitka. Tudi sam sem bil že kar na koncu z zadrževanjem, da mi nebi prišlo. Ker pa je bilo seveda vse mokro, me je še za konec prosila naj ji spustim vse v njeno ritko. Seveda nisem dolgo razmišljal in sem ji v isti pozi porinil svojga tiča v njeno prikupno ritko, ki je bila presenetljivo že zelo sproščena in razširjena (nisem potreboval lubrikanta) ter z nekim normalnim tempom nadaljeval še kakšno minutko do izliva. Tik preden mi je prišlo sem spustil njene noge iz svojih ramen, se nagnil k njej, jo objel, jo poljubil na vrat ter ji prišepnil "prišlo mi bo", ona pa meni nazaj "kar naj ti pride". Sledil je res močan izliv, nato pa so prišli v poštev še intimni robčki za naju ter pralni stroj za celotno posteljnino. Sama pa mi je še isti večer povedala, da takšnega seksa še nikoli ni doživela in niti ni pričakovala da ga kdaj v življenju sploh bo.
2019/01/09 21:13
[f22] [f22] [f22]
...