НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Обсуждения

с помощью
Zjutraj se zbudim in ugotovim, da je dan, ko se zaljubljenci obdarujejo in radi imajo še bolj kot ponavadi. Skuham si kavico in se vržem za računalnik brskat po spletu, kaj bom kej danes počel. Na zlomka, namesto da v miru kavico pijem, že zvoni telefon. Se oglasim in na drugi strani stara znanka, sošolka iz srednje šole. Beseda dve in sem jo nagovoril, da se oglasi na kavico, da bo lažje v dvoje klepetat.
Takrat mi kapne, da bi jo lahko malce razveselil in hitro skočim v trgovino po darilce.
Ko se je oglasila, je bila zelo vesela presenečenja in me je objela, ter dala poljub na usta. Nisem se branil, sem kar okamenel in želel, da bi se čas ustavil. Na enkrat je bil moj korenjak trd, kar je tudi opazila, se rahlo nasmejala in me ogovorila, da zagotovo že dolgo nisem sexal, malce sem se nasmejal ter ji rekel, da če bo izzivala, jih bo dobila po ta mali kar tukaj zdaj takoj, .... sladko se je nasmejala in rekla, da si ne drznem niti jo za ritko prijet. Kar na enkrat sem jo prijel, jo k sebi stisnil in jo poljubil kar z jezikom,.... Popolnoma nič se ni upirala, celo objela me je močno in ob premoru zašepetala, da si me želi, le trenutek kasneje sva bila popolnoma naga in se kar naprej poljubljala, ......
Ko na enkrat zagrabi korenjaka in ga že ima globoko v sebi, začnem počasi nabijat jo v zelo vročo in mokro muco, po parih globokih in počasnih gibov, začnem divje nabijati, ... jo obrnem in začnem od zadaj nabijati v zelo vročo in mokro muco, dvigne se tako da moje roke začnejo božat prečudovita prsa, ki so čvrsta in ravno prav velika, poljubljava se še kar naprej, ko na enkrat vzame korenjaka ven in si ga porine v čvrsto ritko, njene besede pa nabij me do konca, napolni me v ritko, .... le nekaj trenutkov kasneje sem jo že polnil s sokom dobrot, .....
...