Forum

Ka manot apie vyro oralini moterei ?

Neznan
Neznan
Objavljeno: 18/05/2009 13:38
Seip, pats vienareiksmiskai uz aisku, ir net gal per daug man tai patinka, idomu ka kiti mano ?
Jei mergaite susitvarkius, ir svari tai man net stoga rauna oralinio metu, tesiog svaigstu del to, galiu daryti tai valanda ar net kelias, labai patinka davesti iki galutinio tasko ir jausti liezuviu jos pabaiga...... Net dabar rasau ir susijaudinu :)
Gal ir moteriskes parasytu atsiliepimu ?
Odgovori (76)
« 1 2 3 4 ... 6 »
Neznan
Neznan
Objavljeno: 25/12/2009 11:08
mano nuomone apskritai oralinis yra nuostabi yzanga i gera sexa, dievishkas malonumas yra jaust partenere ir stengtis kuo stipriau ir ilgiau ja patenktint (griztamas rishys zinoma yra irgi svarbus)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 14/02/2010 13:13
Ta objava je bila izbrisana s strani modelatorja ker je kršila Pravila uporabe foruma.
Neznan
Neznan
Objavljeno: 7/06/2010 15:42
[quote='kieha25']oralinis ar kunilingas ???[/quote]

Kabinejies prie zodziu ir tiek.
As esu 100% uz. Aplamai viskas, kas teikia partneriui malonuma turetu teikti malonuma ir tau paciam.
Neznan
Neznan
Objavljeno: 2/08/2010 18:27
Na vienareikšmiškai aišku, kad moterims tai labai patinka, aišku labai daug kas priklauso nuo to kaip tai daroma...
Neznan
Neznan
Objavljeno: 4/08/2010 15:59
Mano nuomone,kuria as vadovaujuosi...tai putytes laizymas moteriai...yra sekso preliudija į tikrajį seksą....beje liežuviukas niekada nepavargsta,nusileidžia kaip kartais kotukas tai daro....:):):)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 5/08/2010 14:31
as esu uz tike uz vyro oralini moteriai, tiek moters oralini vyraui, juk tai nuostabus dalykas pries seksa :)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 25/08/2010 20:32
jo jei mergina svari tai tikrai super
Neznan
Neznan
Objavljeno: 26/08/2010 00:38
Labai normaliai jei moteris susitvarkius savo vietele tai ir gera kartu ir malonu daryti moteriai oralini,ypac gera kaip moteris uzsiveda nuo oralinio
Neznan
Neznan
Objavljeno: 26/08/2010 11:43
Geriau pasakyk, kuri moteris neužsiveda nuo gero kunilingo [f1] Aš tokių nepažįstu :)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 26/08/2010 14:35
Na gal yra kokia vie kita, nors labai tuo abejoju :D
Neznan
Neznan
Objavljeno: 30/08/2010 12:26
Waw,kaip uzveda,kai darau kunilinga,o moteris kaifuoja!Fantastiskas malonumas!
Neznan
Neznan
Objavljeno: 8/01/2011 22:27
Taip pat dievinu oralini ir pritariu anksciau issakytai nuomonei, kad geriau atskirai, o ne iskart 69, nes dirbant liezuviu neimanoma tinkamai atsipalaiduot :)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 9/01/2011 01:10
Ma sake, ka reik laizyt aplink ta vieta, kur moterys siusiuka daro... Tik niekaip neapsisprendziu katra laizyt - klozeta ar dangti. [e13]
Neznan
Neznan
Objavljeno: 9/01/2011 20:58
[quote='Laimis28']Butu zinoma idomu isgirsti ir meginu nuomoniu, gal pasidalintu paslaptim, patirtim, gal yra kokiu paslapciu kuriu as dar nezinau, kad tas malonumas merginai butu auksciausias.[/quote]
zodziais neismokinsi to... tik oralinio metu galima pasakyt kaip tau labiau patiktu
Neznan
Neznan
Objavljeno: 9/01/2011 21:00
[quote='']vyručiai... oralinis malonu, kas be ko :) bet valanda vien oralinio? ....na bent man tai per daug. Seksas-tai visko visuma :) Mano nuomone, jei vyras pasinešęs vien oraliniui-tai jis dažniausiai turi standumo problemų(ką man rodo ameninė patirtis ).[/quote]
turejau toki berniuka, kuriam patikdavo ilgai mane buciuot.... jausmas nerealus,nes jis puikiai zinojo ka ir kada reikejo daryt
...