Forum

apie paramas

Neznan
Neznan
Objavljeno: 12/06/2009 16:05
galvoju- juoktis ar verkti- kai merginos praso "paramos" uz TAI ir dar tikisi pagarbos...
absurdas:)
visu pirma, tai yra protitucija (gaila, nes tikrai yra simpatisku, gerai atrodanciu merginu), o visu antra- kaip gali gerbti zmogu, kuris pardavineja savo kuna?
ir is viso- kai kurios anketos pateiktos taip, lyg interesantas turetu labai noreti merginai suteikti ta malonuma, o paskui dar uz tai ir susimoketi. jeigu jau zmogusmoki pinigus, tai perki paslauga... ar ne taip?
ar as cia kazko nesuprantu?
Odgovori (139)
« 1 ... 9 10
Neznan
Neznan
Objavljeno: 15/09/2010 01:02
Ne veltui prostitucija pati seniausia profesija... :) Užtenka praskiesti kojas ir susirinkti bapkes, o dar prie viso to ir sąžinė nelabai graužia, nes visada galima labai nuvalkiotai inkšti koki visi vyrai kiaulės ir šitaip save apgaudinėt.
Į merginą/moterį parsiduodančią už pinigus vyras automatiškai žiūri kaip į liaudiškai tariamą "pisamą mėsą". Tai yra elementari psichologija, nes save gerbiantis žmogus negali savęs įvertinti pinigais, o kokios pagarbos gali būti verta moteris pati savęs negerbianti?
Neznan
Neznan
Objavljeno: 16/01/2011 16:35
bandysiu uzbaigti ir sukonkretinti sita tema,perskaicius visus pasisakymus susidare nuomone kad cia visi tokie dievobaimingi,vyrai ieskantys nekaltu mergeliu,mergytes duodancios tik tiems kas prisieks amzina meile[c16]prisiminiau gera studentu laiku dainiuska,TATARAM DARAM DAM A ASTALNYJIE V OCIERIEDJ[d11]nusipirkau suknute,faina,vienetine,nauja,suplojau visa tukstanti,o nelimpa,kazkaip ne taip ji ant manes stovi ir pati su ja ne kaip jauciuos einu pro skuduryna,vitrinoj suknute,.....uz 1lt,ispardavimas vadinasi,pasimatuoju............o viespatie,kaip nulieta,einu gatve ir jauciu kaip svelniai mane glosto praeiviu akys,kaip glosto zvilgsniai mano kuna..............einu ir mastau.........................ALE OT STEBUKLAS,SENUCIUKE,GERAI PADEVETA O KOKS EEKTAS............[d11]
Neznan
Neznan
Objavljeno: 16/01/2011 17:48
Tu teisi Loreta! Jau tu tai tikrai zinai net mano situacija, as saves pinigais neivertinu! Daug kam buvo faina pas mane sveciuose pabuti, pernakvoti ir t.t. bet kai man buvo problemos su gyvenamaja vieta dingo visi vyrai ir niekas nepasiule man pagalbos, kai pries tai buvau tokia nuostabi ir t.t. o tos uz pinigus mechanines leles.... Tad pasakiau sau, gana nemokamu viesbuciu, gana karstos arbatos ar kavos ir visa tai ka galiu suteikt kaip moteris, kaip pasiklosi taip ir miegosi! Kuo daugiau investuoji i moteri tuo labiau bijai ja prarasti:).
Neznan
Neznan
Objavljeno: 17/01/2011 18:35
[f43]
...