Forum

Sekas klube

Neznan
Neznan
Objavljeno: 7/10/2010 16:09
Turiu toki linksma klausima portalo nariams :) Kokiame lietuvos klube esate pasimyleje?:) Glamour nesiskaito :D
Odgovori (18)
Neznan
Neznan
Objavljeno: 22/05/2012 14:30
Esu, xxx-uose...Be galo aistringas greitukas, baigiant man į burną
Neznan
Neznan
Objavljeno: 23/05/2012 22:20
[quote='paskutine']Turiu toki linksma klausima portalo nariams :) Kokiame lietuvos klube esate pasimyleje?:) Glamour nesiskaito :D[/quote]
o kokiam klube yra daugiausiai sansu rasti su kuo pasimyleti jei nesi saunus
Neznan
Neznan
Objavljeno: 21/02/2014 11:51
Kada buvo man tik suėja 18metų sugalvojom su draugais pasiaust klube, na nuvykome į tokį renginį, bet ten, kaip klubas buvo apgirtau jau užsimaniau šokti, šokau prie pat scenos ir viena mergina man iš prieko atėjo ir pradėjo glaustytis, savo užpakaliuku trindama mano kojas ir kiek aukščiau, kažkaip taip gavosi, jog uždėau savo rankas jai ant krutinės, nebuvo neigiamų emocijų na prašokęs kelias dainas su ja kartu, pamaniau reik atsigert ko nusipirkt, kadangi jau garavo lauk iš manęs alkoholis ir pradejo troškint. Žinoma pakviečiau ir ja prie baro nupirkau jai gėrima, nutarėm šiek tiek prisėst pakalbėt, vardo neatsimenu, atsimenu tik tiek, jog jai 25metai tuo metu buvo ir buvo gan patraukli tuo metu, bent kiek pamenu iš girtų akių. Nuėjome vėl prie baro dar nupirkau gėrimų, jau kaip ir išeidinėja žmonės po truputį lauk, nes jau buvo rytas. Sustojom netoli tualeto pradėjome bučiuotis, kažkaip pagalvojau reik kišti ranka jai po kelnaitėmis, o ten jau, kaip ir šlapia tarsi į jūra kiščiau pirstus, net neberūpejo, kad žmonės vaikšto aplink, buvome labai užkaitę, prastovėjom 10min kol nutarėm pratęst visa tai tualete, nuėjome ten nurengiau ja, nusimoviau savo kelnes ir apatinius na jau buvau pasiruošęs. Manasis kietas laikas pradėt tai dėl ko čia atėjome, atrėmiau ją į sieną jau į ją įėjau, į duris belst pradejo užsidarom lyskit lauk.... Ir ką jūs galvojat nieko negavau, kažkaip ir nebesutikau jos. :D "nepavykęs rytas" tačiau atsimenu lyg vakar tai būtų įvykę. :D
...