NOT A MEMBER?
Sign up

Discussions

Srečanje

2/04/2018 21:58
Ena kavica, prijeten topel koticek, udobni sedezi, rahlo zatemnjene luci v kaficu, malo cvekava, ugotovima da nama pase blizina en drugega, noben si ne upa narediti koraka, pa vednar opazava da sva pristala komaj nekaj cm narazen. Rokce na mizi pristanejo zelo skupaj, noben si ne drzne objeti drugega, samo ko se pogovarjava si sepetava na par cm oddaljenosti, zakaj ? Ker nama pase. Vsec mi je tvoj vonj, lasje mi gredo v oci vednar me to ne moti, noga se dotika ob nogo, en se nagne k drugemu in se nasloni nanj. Zamisljeno vsak v sebi razmislja kako lepo bi se bilo spustiti z vajeti in uzivati. Zivi se samo enkrat.
Sklonila se je cez mene da vzame zvecilne iz njenega plasca, njena prsa so me oplazila, tako prijetna so, joj. Ko je sla nazaj ji je roka ostala na stegnih, tako blizu mojega... Sedaj sem ze posteno vzburjen, sam se ne sekiram, saj vem da ona to ve. Roko dam za njen hrbet in jo primem za boke in stisnem k sebi, glave se naslonijo ena ob drugi, licke se dotikajo, prijetno je...


Bila sva dogovorjena, na običajnem mestu, dobivava se vsakih par mesecev, poročena sva, ne oba, ona je ločena vendar živi z možem skupaj, vedno še najdeta čas za kaki dober sex…. Tako da ne rabiva dosti, je pa lepa sprememba.
Šla sva v sobo, bilo je kar hladno….. predigre nisva rabila saj sva pričakovala že najboljše, z vtisi od prejšnjič, moj je bil takoj trd, njena vlažna……
Rabla sva minutko, da sem bil v njej….. naredil sem napako, navadno je ona doživela pred mano orgazem, vendar sem pomislil na žensko, s katero sem se dobil enkrat na kavi, bila mi je zanimiva, zaupanja vredna, veliko sva se pogovarjala in rajcala z besedami,….. ko sem tako bil na njej sem na zaprl oči in pomislil na tisto žensko, prišlo mi je v trenutku, kot vulkan je preplavil moje telo lep orgazem, in njeno muco sem napolnil z spermo, doživel sem orgazem pred njo, z zaprtimi očmi, kar ni bilo običajno…
Masiral sem njeno muco, da sem jo držal pripravljeno, vročo, medtem se je meni ponovno vstal, vlegla se je name, jaz sem bil na hrbtu, čutil sem kako prodiram globoko v njo, trznila je, in doživela globok orgazem, nato se je nabijala name, nisva prenehala še naslednji 2 ure, nonstop na meni, všeč ji je da si lahko vzame kakor globoko hoče in kolikor hoče, doživljala je divje orgazme, bilo jih je 5 ali 6, nehal sem šteti pri tretjem….. jaz sem doživel še enega…. Šla sva pod tuš, se stuširala, milila, božala…… nato sem jo obrisal in nesel v posteljo, položil sem jo na hrbet in zarinil jezik v njeno mednožje, nežno sem obdeloval ščegetavček in ustnice, čutil sem kako ji prihaja, jezik sem porinil globoko v njeno muco, čutil sem orgazmično trzanje, in stiskanje mojega jezika, ki sem ga imel globoko v njeni muci, prišlo ji je….. lep orgazem…. ostal sem v muci z jezikom, nadaljeval v nežnim grizljanjem ščegetavčka…….doživela je še en orgazem…. Obrnila sva se….ona si je vzela mojega korenjaka v usta, sedaj je že bil ful trd…. Obdelovala sva se ona mojega korenjaka, da sem čutil njeno grlo, jaz pa njeno muco in ščegetavček, …..prišlo nama je obema istočasno, napolnil sem ji usta, pogoltnila je, tako ji je všeč moja sladka sperma, meni pa vonj njene pičke, vsaka, ki je bila z mano mi je to rekla, torej bo nekaj na tem….. in tako je minilo aktivnih 5 ur v sobi, morala sva jo počasi zapustit, z lepimi vtisi in dogovori za naslednjič..
...