NOT A MEMBER?
Sign up

Discussions

Other user discussions

Astina zgodba: zapustila službo učiteljice in ponuja spolne storitve

16/04/2024 13:50
[dpic=c78054e41f199.jpg][/dpic]

Asta, 26-letnica z obale, že tri leta nudi intimne storitve. Strinjala se je deliti svoje izkušnje s tem delom.

Izhajam iz vasi. Starši so me poslali na univerzo, vendar sem se tam počutila nelagodno. Dekleta iz študentskega doma so nosila drage obleke in hodila v mesto. Mene so oblekle in mi dale denar.
Starejša dekleta so ponujala spanje s fanti.
Eden fant je iskal dekleta in dobro plačeval. Strinjala sem se. Sprva je bilo čudno, vendar sem se hitro navadila. Zanj sem dobila 2000 evrov. Nato sem si kupila topel plašč, rokavice in kozmetiko. Ko sem živela v študentskem domu, sem dodatno zaslužila pri fantih. Mnoge so to počele. Naličila sem se, oblekla najlepša oblačila in odšla v bare, kjer sem lahko spoznala fante.
Ko je Asta končala fakulteto, je začela delati kot učiteljica.
Odločila sem se vse to zapisati, najela stanovanje s policistom. Plača je bila 700 evrov, vendar je fantu zmanjkalo denarja samo za pijačo. Po pol leta sem vse pustila in začela obiskovati bare. Bila sem ljubica enega podjetnika eno leto. On mi je kupil obleke in celo odpeljal v Turčijo. Toda morala sem biti z njim, kadarkoli je to zahteval.
Dobim dober zaslužek. Mesečno zaslužim 3-4 tisoč evrov, včasih tudi več, in dobim tudi darila. Delam ponoči, vendar se ne izčrpavam in spim do poldneva. Zavedam se, da bom postarala, vendar bo takrat težje, vendar mlajša dekleta čakajo na svojo vrsto.
Noč s Asto stane 300 evrov, pol ure - 60, oralni seks - 50, analni - dodatnih 100 evrov.
Pred kratkim sem v trgovini za vrečko plačala 50 evrov, - pravi. - Moj način življenja je težak. Imam veliko stroškov. Običajna ženska lahko spozna fanta doma v pižami. Jaz pa se moram naličiti, narediti pedikuro, kupiti lepe hlačke in narediti botoks injekcije.
Prezervative uporablja samo za analni seks. Ne skrbi za posledice, čeprav se je nekajkrat morala zdraviti zaradi spolno prenosljivih bolezni. Nikoli ni naredila splava, vendar pravi, da uporablja kontracepcijske tablete, zato poskuša od stranke dobiti denar zanje, saj jih mnogi stranke ne marajo.
Rečem, ali ne želite, da vaš otrok teče po sirotišnicah, - se smeje. - Fantje so pogosto malo šokirani. Običajno vse poteka hitro, v 5-20 minutah. Toda so tudi tisti, ki delajo celo noč. Najslabše je, ko je fant pijan ali omamljen.
Trenutno med ženskami obstaja konkurenca z Ukrajinkami.
Revni fantje me ne vzamejo, oni iščejo Ukrajinke v barih. Kupijo ji koktajl, in tako osvojijo njeno pozornost. Toda bogati fantje ne iščejo samo spolnih storitev. Želijo tudi to razmerje, v katerem se lahko pogovarjajo, - pravi Asta.
...